top of page
SVICKY-GALERIE-RADOST

Prohlášení o udržitelnosti

svíčky z přírodních materiálů Galerie Radost

Příroda je pro nás důležitá. Chováme k ní lásku, respekt a úctu. Jako výrobci svíček z přírodních materiálů – palmového vosku, bavlněných knotů a esenciálních olejů, vnímáme naši odpovědnost vůči udržitelnému rozvoji a ochraně životního prostředí. Při výrobě našich svíček se snažíme dodržovat nejvyšší standardy udržitelnosti a přispívat k ochraně tropických lesů a biodiverzity.

  1. Palmový vosk: Kontrolujeme, že námi používaný palmový vosk pochází z certifikovaných plantáží, které jsou spravovány v souladu s udržitelnými praktikami. Podporujeme produkci palmového vosku z plantáží, které nezpůsobují odlesňování tropických lesů a respektují práva domorodých komunit.
     

  2. Transparentnost dodavatelského řetězce: Sledujeme a hodnotíme celý dodavatelský řetězec, abychom zajistili, že všichni naši dodavatelé respektují všechny udržitelné standardy. Spolupracujeme s prověřenými a certifikovanými dodavateli, kteří jsou zavázáni k odpovědnému pěstování a správě plantáží.
     

  3. Udržitelné balení: Zohledňujeme udržitelnost i při balení našich svíček. Používáme recyklovatelné nebo biologicky rozložitelné materiály a minimalizujeme zbytečné obaly. Snažíme se také o snížení energetické náročnosti a emisí CO2 v rámci distribuce našich výrobků.

svíčky z přírodních materiálů Galerie Radost
bottom of page